Tijdloze villa met ruime garage op perceel van 20A 95CA.
Indeling gelijkvloers: inkomhall met gastentoilet, ruime woonkamer op parket bestaande uit eetplaats en zithoek, ingerichte keuken met ontbijthoek, voorraadberging, bureau met apart toilet, berging / wasplaats (voorzien van inbouwkasten), CV – ruimte, doucheruimte met lavabo en zeer ruime inpandige garage (mogelijkheid tot stallen van 4 wagens) met automatische poort.
Indeling verdieping: nachthall, 3 slaapkamers (allen voorzien van inbouwkasten), terras aan masterbedroom en badkamer (dubbele lavabo – ligbad – douche – wc).
Deze ruime villa met een bewoonbare oppervlakte van 385m² werd in 1994 gebouwd en is in perfecte staat van onderhoud. Doorheen de jaren werden zaken vernieuwd zoals de badkamer, centrale verwarming, .. Ook werd er veel aandacht geschonken aan het energetische aspect. De woning is voorzien van 28 zonnepanelen (goed voor 8.000 kW / jaar). Voorts heeft de woning een vernieuwd inbraakalarm en camerabeveiliging.
Het kantoor / bureau op het gelijkvloers heeft een aparte ingang. Daardoor is deze eigendom ook geschikt voor een zelfstandige activiteit of vrij beroep.
Vanuit de woning is er langs alle kanten zicht op een prachtig aangelegde en volgroeide tuin met 200% privacy . Het perceel is volledig omheind en de tuin is voorzien van een beregeningsinstallatie.
Centrale locatie nabij het centrum van Geel en met een vlotte verbinding naar zowel E313 als E34.
EPC: 161 kWh / m² (label B).
Nog vragen? Contacteer IMMO SP op het nummer 014/59.10.20 of via info@immosp.be.