icon phone

Uw geluksbrengers

Vincent Delwaide

Vincent Delwaide

BESTUURDER

vincent@immosp.be
014 59 10 20

Kantoor IMMO SP Hasselt

Kantoor IMMO SP Westerlo

Kantoor IMMO SP Geel

Laurens Kuypers

Laurens Kuypers

BESTUURDER

laurens@immosp.be
014 59 10 20

Kantoor IMMO SP Antwerpen

Kantoor IMMO SP Westerlo

Kantoor IMMO SP Grobbendonk

Kantoor IMMO SP Geel

Indi Laenen

Indi Laenen

VERKOOP

stage-grobbendonk@immosp.be

Kantoor IMMO SP Grobbendonk

x x
Annemie Deckx

Annemie Deckx

VERHUUR

grobbendonk@immosp.be
014 51 95 00

Kantoor IMMO SP Grobbendonk

Geluksbrengers 'Pablo' & 'Renée'

Geluksbrengers 'Pablo' & 'Renée'

Verantwoordelijken Geluksbeleving

Kantoor IMMO SP Antwerpen

Kantoor IMMO SP Hasselt

Kantoor IMMO SP Grobbendonk

Kantoor IMMO SP Westerlo

Kantoor IMMO SP Geel

Marie Kemps

Marie Kemps

BEHEER & VERHUUR

marie@immosp.be
014 59 10 20

Kantoor IMMO SP Geel

Caro Leroy

Caro Leroy

VERKOOP

caro@immosp.be
014 51 95 00

Kantoor IMMO SP Grobbendonk

Mette Engelen

Mette Engelen

VERHUUR

mette@immosp.be

Kantoor IMMO SP Geel

Loeka Leysen

Loeka Leysen

VERKOOP

loeka@immosp.be
014 59 10 20

Kantoor IMMO SP Geel

Philippe Massant

Philippe Massant

VERKOOP

philippe@immosp.be
014 59 10 20

Kantoor IMMO SP Westerlo

Kantoor IMMO SP Geel

Sofie Proost

Sofie Proost

BEHEER

sofie@immosp.be
014 59 10 20

Kantoor IMMO SP Geel

Maak kennis met uw geluksbrengers

Maak kennis met uw team van geluksbrengers bij Stef Proost. Elke makelaar staat steeds klaar om ook van u een tevreden klant te maken.

Dankzij meer dan 20 jaar ervaring mag je rekenen op een partner die de markt kent en kan inschatten. Geen maanden vol twijfels: wij brengen je vastgoed aan de man.

Omdat ons topteam zeer gemotiveerd is om voor al onze klanten het beste resultaat te behalen! IMMO SP is één team. Al onze collega’s werken samen om ervoor te zorgen dat we gelukkige klanten hebben. Wist je trouwens dat velen van onze makelaars enkel voor IMMO SP hebben gewerkt?! Dat betekent voor jou als klant vertrouwde gezichten...

Vertrouwen is belangrijk, en dat wordt groter als je één aanspreekpunt krijgt. Iemand die je dossier écht kent. Zo hoef je ook maar één gsm-nummer bij te houden. Handig!

 

facebook chat